Кошик
134 відгуків
ДЕЙСТВУЮТ СИСТЕМА СКИДОК ПО ПРОМОКОДУЗАКАЗАТЬ
+38097-786-83-55
+38050-593-82-55
БудСтрой | BudStroi - Отопительное оборудование и строительная техника

Бетономішалка або розчинозмішувач?

Бетономішалка або розчинозмішувач?
Правильний вибір будівельної техніки - бетономішалки або розчинозмішувач?!

19.12.18

Бетономішалки та розчинозмішувачі служать для отримання бетонної маси. Бетономішалки ефективні в якості пересувних пристроїв. Вони швидко готуються до роботи, просто переміщаються з одного місця на інше, добре очищаються після роботи.

Бетономішалки, в основному, випускаються гравітаційного типу. Вони зроблені у вигляді конусного барабана, який обертається електричним мотором. Всередині барабана нерухомо закріплені робочі лопаті. Електромотор підключається до мережі 220 або 380 вольт. Ємність різних модифікацій бетономішалок може бути від 100 до 1000 літрів.

Бетономішалки випускаються професійними та побутовими. Професійні пристрої призначені для постійної роботи з повним навантаженням протягом робочого дня. Побутові бетонозмішувачі працюють короткочасно. До міцності деталей професійних моделей і потужності електродвигунів пред'являються підвищені вимоги. Їх робочі лопаті і барабани зроблені з міцного металу, а мотори мають більшу потужність, ніж у побутових. Посилення деталей і потужний мотор призводять до подорожчання кінцевої ціни обладнання. Професійні моделі коштують дорожче побутових.

Розчинозмішувачі примусової дії відрізняються від бетономішалок принципом роботи. У них нерухомо закріплений барабан, а розчин перемішується обертовими робочими лопатями. При такій технології готові суміші однорідніші, що підвищує їх міцнісні характеристики. Розчинозмішувачі гарні при виробництві бетонних виробів.

Бетонозмішувачі відрізняються від растворосмесителей розмірами твердих фракцій. Якщо розмір використовуваного наповнювача менше 20 міліметрів, то пристрій називається растворосмесителем. Обов'язковим правилом для всіх агрегатів примусової дії є надійний захист від попадання прямих променів сонця і атмосферних опадів. Потрапляння дощової води в барабан погіршує якість розчину. Промені сонця висушують суміш і змінюють її властивості.

Робочі лопаті — сама слабка частина растворосмесителей. Тому вони виконані зі сталі, що має більшу стійкість до механічного зносу. Швидкість обертання лопатей пристрої невисока, при роботі в приміщенні не створюється додаткового шуму і вібрації. До установці растворосмесителей не пред'являється жорстких вимог. Вони можуть встановлюватися на будмайданчику.

Інші статті