Кошик
134 відгуків
ДЕЙСТВУЮТ СИСТЕМА СКИДОК ПО ПРОМОКОДУЗАКАЗАТЬ
+38097-786-83-55
+38050-593-82-55
БудСтрой | BudStroi - Отопительное оборудование и строительная техника
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • picture 6
  • picture 7
  • picture 8

Знижувальні трансформатори служать для зміни напруги змінного струму. При цьому частота струму залишається незмінною. Пропоновані трансформатори відносяться до типів ТСЗІ, ОСМ, ОСБ.

Призначення трансформаторів

Їх призначення — забезпечувати змінним струмом потрібних характеристик електроінструменти, освітлювальні прилади, електричні прилади. Щоб краще зрозуміти призначення кожного типу трансформаторів, слід привести розшифровки їх буквених позначень. Всі пристрої мають повітряне охолодження, повністю відповідають вимогам техніки безпеки.

Трансформатор типу ТСЗІ розшифровується наступним способом. Т — працює від мережі трифазного струму. З — не занурений в масло, є "сухим". З — захищений від випадкового доступу до деталей під напругою, попадання механічних частинок і води. І — призначений для живлення електричних інструментів. Основним призначенням трансформаторів є забезпечення електричних інструментів харчуванням.

Трансформатор ОСМ має такі характеристики. Про — працює від мережі однофазного струму. З — також є "сухим". М — свідчить про багатофункціональне призначення пристрою. В основному, дані трансформатори є джерелами живлення для систем місцевого освітлення, сигналізації, автоматики, контролю і керування.

Літерне позначення трансформаторів ОСБ означає наступне. Про — мережа однофазного струму. З — працює "всуху", без масляного бака. З — зроблений в захищеному виконанні.

Використання на об'єктах

   При использовании некоторых электрических инструментов на стройплощадках, в местах с повышенной влажностью, они должны быть безопасными для людей. С этой целью применяются понижающие трансформаторы, которые обеспечивают безопасное напряжение переменного тока.

   Временное освещение строительных объектов также осуществляется светильниками с безопасным напряжением. Требования пожарной безопасности предусматривают определенные ограничения при освещении гальванических производств, складов с горюче-смазочными материалами, подвальных помещений, в других подобных случаях.

Всі представлені моделі трансформаторів при роботі не виробляють додаткового шуму. Тому їх можна використовувати в медичних закладах та інших приміщеннях, до санітарним нормам яких пред'являються підвищені вимоги.

Трансформатори

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: