Теплогенератори
- -12%Залишилось 4 дні
- -12%Залишилось 4 дні
- -12%Залишилось 4 дні
- -12%Залишилось 4 дні
- -12%Залишилось 4 дні
- -12%Залишилось 4 дні
- Подарунок
Повітряні теплогенератори на твердому паливі
В даний час повітряне опалення з успіхом застосовується для обігріву промислових, торговельних і складських приміщень різного обсягу, а також індивідуальних житлових будинків, котеджів і інших будівель. Принцип роботи системи повітряного опалення заснований на примусовому охолодженні нагрітої поверхні (теплообмінника) і безпосередньої подачі підігрітого повітря в контрольовану зону. Джерелом тепла для нагрівання може служити електроенергія (ТЕН), гаряча вода або газ (природний або скраплений).
Основною перевагою при цьому є безпосереднє управління температурою самого контрольованого параметра, тобто повітря, і оперативне вплив на нього з метою підтримки заданого значення. Найбільший економічний ефект дозволяє отримати газове обладнання, в якому повітря нагрівається від гарячої поверхні теплообмінника при згорянні газу. Це виключає проміжна ланка для передачі тепла у вигляді гарячої води і всі можливі проблеми, пов'язані з експлуатацією системи водяного опалення — так як в даному випадку система повністю захищена від протікання, розморожування, корозії.
Витрати на облаштування та експлуатацію системи повітряного опалення, як правило, істотно нижче, ніж аналогічні витрати для водяної системи.
Монтаж і пристрій теплогенераторів
Обладнання для повітряного опалення може бути двох типів — канальне і локальне. Локальне устаткування встановлюється безпосередньо в опалювальної зоні (локальні повітронагрівачі). Канальне обладнання передає тепло в контрольовану зону через воздухораспределительную систему, зібрану з повітропроводів. У сукупності це являє собою централізовану систему для обробки повітря.
Вона може обробляти повністю рециркуляційне повітря, подаючи і забираючи його з приміщень для доведення до потрібної температури, змішаний — частково підмішуючи повітря з вулиці до рециркуляционному, або повністю вуличне повітря. Центральна система повітряного опалення може підрозділятися на зони, тобто групи приміщень або окремі приміщення з індивідуальним контролем температурного режиму.
У кожній такій зоні встановлюється свій датчик температури або окремий блок керування з датчиком температури для аналізу поточного значення та подання відповідної команди основного обладнання та виконавчим пристроям, распределяющим повітряні потоки.
Безпосереднє управління контрольованим параметром, тобто температурою повітря, дозволяє витрачати на опалення тільки таку кількість енергоносія, що необхідно в даний момент часу.